Fico sa už môže báť, že teraz si prídu po neho (11. 11. 2020)

Robert Kaliňák vlastne ani nezapiera. Áno, s Norbertom Bödörom sa stretával, áno, zrejme to bývalo viackrát, áno, chodil tam kde kto.

Bödör je pritom vo väzbe, dnes sa o ňom už nahlas hovorí ako o hlave organizovanej zločineckej skupiny, do ktorej patrili aj exšéf polície Tibor Gašpar či ďalší vysokopostavení policajní funkcionári.

Už predtým sa zatýkali sudcovia, v base je aj špeciálny prokurátor a ak sa pýtate, čo týchto ľudí spája, jednou z odpovedí je aj Smer.

Skončia teda vo väzení aj Výboh či Brhel, ale aj Robertovia Fico a Kaliňák? Ako na toto zatýkanie reagujú? A aká v tom celom bola ich úloha a čo to spravilo a spraví so slovenskou politikou?

Tomáš Prokopčák sa rozpráva s Petrom Tkačenkom.

Zdroje zvukov: SME, FB Smer-SD

Odporúčanie

Ľudia mávajú rôzne hudobné úchylky. No a tou mojou je britská urban music, presnejšie, grime. Takže moje dnešné odporúčanie bude hudobné: Dizzee Rascal má nový album E3 AF a najsilnejší je pri návrate k špinavému, pouličnému zvuku.

To je dobrá správa, pretože grime, tento britský hiphopový štýl, ktorý vlastne Dizzee spoluzakladal, mu sedí neporovnateľne lepšie, než jeho patetické a zlé výlety do diska. Ak teda máte radi energický moderný rap, toto je čosi pre vás – a fakt odporúčam počúvať na niečom, čo dokáže zahrať všetky tie subbasy.

Share

Episodes Date

Load more

Play this podcast on Podbean App